Afyon Yönlendirme Tabelası

Dünyanın en etkili reklam araçlarından biri olan tabelalar sağladığı görsellik ve akılda kalacak ile firmaların önde gelen tercihlerinden. Çok çeşitli olan tabela çeşitleri tamamen tercihlere ve ihtiyaçlara göre şekillenebiliyor. Kuşkusuz tabela kullanımında yönlendirme tabelası büyük bir önem taşıyor.

Yönlendirme Tabelası

Tabela çeşitlerinin içinde hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilir olan yönlendirme tabelaları hakkında bilgi sahibi olursanız, bu hizmeti almak istediğinizde daha kaliteli bir hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz. Yönlendirme tabelası çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Cadde, sokak, park gibi kamuların ortak kullanım alanlarında, hastane, otel, alışveriş merkezleri gibi büyük yerlerde yön göstermek amaçlı yapılırlar. Ayrıca fabrikalarda, iş merkezlerinde, ofislerde, kurumsal iş yerlerinin girişinde nerede hangi birimin bulunduğunu göstermek için kullanılırlar. Çoğunluğu alüminyum levhalardan üretilen bu tabela çeşidi kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlandırılır. Alüminyum dışında bu malzemeler vinil ya da polikarbon da olabilir.

Dış Mekân Yönlendirme Tabelası

Göz mesafesine göre uygulanıp hedeflenen yere kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

İç Mekân Yönlendirme Tabelası

Ofis, iş merkezi gibi ortamlarda yabancıların aradıkları bölümü rahatça bulabilmeleri için kullanılır, kurumsal bir yapı oluşmasını sağlar.

Yönlendirme tabelası uygulamalarında daha gösterişli, dekoratif sonuçlar elde edebilmek için display ürünlerden de faydalanılır. Bu tabela çeşidi insanlara kolaylık sağlamakta, adres bulma konusundaki sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan tabelalar karışıklıkları engelledikleri ve hayatı kolaylaştırdıkları için önemli araçlardır.