Firma Tabela Çeşitleri

Germe Tabela; Diğer tabela çeşitlerine göre uygun fiyattadır. İki çeşit germe tabela vardır; Işıklı Germe Tabela ve Işıksız Germe Tabeladır. Germe tabelanın hazırlanışı ve montajı kolaydır.

Germe Tabela Hazırlanışı; Demir profillerin üzerine brandaların gerilmesi ve montelenmesi ile hazırlanmaktadır. Eğer germe tabelanın ışıklı olması istenirse içerisine florasan yada led döşenir.

Pleksi Kutu Harf; Uzun ömürlü ve üretimi hızlı olabilen tabela çeşidimizdir. Pleksi Kutu Harf genellikle mağazalarda ve reklam alanlarında kullanılan tabela çeşididir. Zarif ve ilgi çekici yönü de mevcuttur. Ebat ve kategorileri de mevcuttur.

Paslanmaz Krom Harf; Paslanmaz Krom Tabelanın üretimi 1.2 mm kalınlığında paslanmaz saç ile üretimi yapılmaktadır. Paslanmaz krom genellikle harf yapımında kullanılmaktadır. Yapısal olarak ise sert ve parlaktır. Gümüş ve altın renktedirler. Model olarak ise; ışıklı ve ışıksız olarak mevcuttur.

Dijital Baskı; Dijital baskı daha geleneksel baskı türüdür. Ofset ve serigrafi baskıları ile daha kıyasla daha fazla mal olabilmektedir. Dijital baskı basılacak ürünün adedi çok fazla ise, küçük hacimli baskı için doğru yöntemlerden birisidir. Dijital baskı bilgisayar ortamında yapılan çalışmaların verilerin, fotoğrafların, dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu reklam çalışmaları; bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam olabilmektedir.

Uyarı Levhaları; İşveren, kanunlarda belirtilen iş sağlığı ve güvenliğin 6. maddesinin c fıkrasına göre yapılan risk değerlendirilmesi sonucunda iş yerinde toplu korunma ve iş organizasyonunda ki yeteri kadar önlemlerin alınmasının giderilmeyeceği ya da azaltılamayacağı sürece uyarı levhaların koyulması gerekmektedir.

Afyonda matbaacı olarak dijital baskı, tabela, matbaa, display, uyarı levhaları yapımında vb. matbaa hizmetleri ile değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.