Paslanmaz Krom Harf Tam Da İhtiyacınız Olan Reklam

Eski, standart ve eskiyen tabelalar yerine sizleri yeni bir teknolojiyle buluşturuyoruz. İsterseniz firma tabelalarınız, isterseniz apartman isimlerinizi yaptırabileceğiniz paslanmaz krom harf isimli bu yeni teknolojiden çok memnun kalacaksınız.

Daha dikkat çekici, paslanmayan, eskimeyen yepyeni bir tabela tarzına sahip olmak istemez misiniz?

Bize Gelin

Reklamcılık sektöründe öncü kuruluşlardan biri olan afyon reklam ailesi olarak bütün ihtiyaçlarınıza yönelik bir seçenek sunuyoruz. Paslanmaz krom harf teknolojisiyle dizayn edilmiş bir tabela sahibi olmak istemez misiniz?

Tabelalarınızı oluşturan krom harflerin ön yüzeylerinde A sınıfı kalite 1.3 milimetre kalınlığında sac kullanıyoruz. Harflerinizin yan yüzeyleri ise 0.8 milimetre kalınlığında oluyor. Harfleri oluşturan sacların yan yüzeylerini giyotin makas denilen bir makasla kesiyoruz, ön yüzeylerine ise lazer teknolojisi uyguluyoruz. Kesilen bu harfleri el emeği ile şekillendirerek hayalinizdeki tabelayı oluşturmak için sizin için çalışıyoruz.

İstediğiniz şekillerde, istediğiniz boyutlarda ve istediğiniz karakterlerde hazırladığımız paslanmaz krom harf tabelaları hizmetinize sunuyoruz. Harfleri, paslanmaz sactan oluşmasına rağmen daha parlak bir görünüşe sahip olsun diye özel bir parlatma tekniğiyle yeniden parlatıyoruz.

İsterseniz paslanmaz krom harf tabelalarınıza istediğiniz renkte ışık da ekliyoruz. Afyon reklamda her şey sizin istediğiniz gibi ilerliyor.

Reklamcılık sektöründe yılların tecrübesi ve afyon reklam isminin güvencesiyle uygun fiyata bu hizmetten yararlanmak istemez misiniz? Deneyin ve farkı görün. Kaliteli malzemeyi uygun fiyata temin etmesi açısından her türlü reklam işinizde iddialıyız.

Afyon Reklam - 0272 215 90 99
Paslanmaz Krom Harf Afyon
Afyon Reklam - 0272 215 90 99
Paslanmaz Krom Harf Afyon