Afyon Display Ürünler

Display Ürünler Nedir?

Display İngilizce anlamı göstermektir. Firmalar ürünlerini hem pratik hem de daha dikkat çekici göstermek için kullandıkları sistemlerden oluşmuştur. Bulunduğu ortamlara uygun olduğunu göstermek için mekanizmalı veya mekanizmasız 2 sistemden oluşmaktadır. Display ürünler kullanıldıkları alanlara göre çeşitlilik göstermektedir. Çeşitlilik göstermesine rağmen her alanda kullanılması mümkündür.

Display ürün olarak üretilen sistemler, pratik bir şekilde hem reklam yapmak hem de tanıtımlar yapmak için taşınabilir olarak tasarlanmıştır. Taşınabilir olarak tasarlanan ürünler ergonomik ürünlerdir. Firmaların veya markaların toplantı, sponsorluk gibi etkinliklerini pratik bir şekilde gerçekleştirmek için taşıma sistemi kullanılmaktadır.

Display Ürünleri Kullanım Alanları Nelerdir?

Display ürünleri, fuarlar, ofis içi tanıtım, bilgilendirme, kaldırım tanıtımları, okullar, hastaneler, ürün satışları, araç satış mağazaları, mobilya, dekorasyon mağazaları, marketler, restoranlar, ve küçük esnaf grupları gibi kullanım alanları vardır. Bu alanlar da kullanımları fazlasıyla yaygındır. Kullanım alanları olarak oldukça çeşitlidir. Reklam, tanıtım, bilgilendirme ve uyarı amaçlı tüm duyuruları afyon reklam en iyi şekilde yapmaktadır. Reklam, tanıtım gibi duyuruların uzun ömürlü gerçekleşebilmesi için display ürünlerine ihtiyaç vardır.

Display Ürün Çeşitleri Nelerdir?

  1. Poster tutucular
  2. Menü panoları
  3. Tanıtım stantları
  4. Broşürlükler
  5. Örümcek stant
  6. Ayaklı stant
  7. Roll up
  8. Işıklı light box
  9. X banner
  10. Kaldırım panoları gibi çeşitleri bulunmaktadır. Çeşitleri bunlarla sınırlı değildir. Çeşitlilik bakımından display ürünleri oldukça zengindir.