Araç Kaplama Nedir?

Araç kaplama, folyo ile aracın kaportasının tamamen kaplanmasıdır. Araç kaplama sayesinde aracınızı hem güneş ışığından koruyabilirsiniz hem de çok uygun bir fiyata aracınızda değişiklik yapmış olacaksınız. Araç kaplama ile aracınızı kapatabileceğiniz gibi boyada ki hasarları da yok edebilirsiniz. Aracınızın rengini değiştirmek çok maliyetli bir iştir. Fakat araç kaplama ile hem istediğinize kavuşabilir hem de çok uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Afyonda reklamcı olarak bulunan kişilerin bildiği ve uzmanlaştığı bir iştir.

Araç Kaplama Sonrası Dikkat Edilecek Hususlar

Araç kaplama işleminin ardından aracınızı yıkarken biraz dikkatli olmakta yarar vardır. Tazyikli su folyonun kalmasına sebep olabilir. Bu durumdan dolayı tazyikli suyu kaportaya eğimli bir şekilde tutarsanız, folyonun kalma riskini yok etmiş olursunuz. Folyo ile renk değişimi yapılan araçların, bu renk değişiminin ruhsata işlenmesi gerekmektedir. Bunun dışında araç kaplatmak için yasal olarak bir sakınca yoktur. Araç kaplamanın tek olumsuz yönü ise ; iç bölgelere kaplama yapılamadığından o kısımlar da eski boyanın rengi biraz görünebilir. Bu tür durumlarda folyo ile aynı renk boya alarak bu olumsuzluğu önlemek mümkündür.

Araç Kaplama Nasıl Yapılır?

Afyon Araç Kaplama işlemlerinin yapımı sırasında özel makineler kullanılıyor. Özel makinelerin kullanımın yanı sıra uzman ve deneyimli kişiler de bulunmaktadır. Müşterilerin istediği renk aracın şekline göre biçimlenmektedir. Belirlenen ölçüler ve renk seçiminden sonra özel yapıştırıcılarla araç kaplama işlemi tamamlanır. Kaliteli ve başarılı bir şekilde yapılan kaplamalar kişinin dikkatli kullanmasına da bağlı olarak 10 yıl dayanabilir. Kaplamalar hava şartlarına ve UV ışınlarına da fazlasıyla dayanıklıdır.

Afyon Reklam - 0272 215 90 99
afyon-arac-kaplama

Afyon Reklam - 0272 215 90 99
arac-kaplama

Afyon Reklam - 0272 215 90 99
afyon-arac-kaplama

Afyon Reklam - 0272 215 90 99
arac kaplama