Kompozit Oyma Tabela

Oyma Tabela Nedir?

Tabelalar iş yerinin, firmaları tanıtmak ve insanlara görsel şölen sunmak için oluşturulan yapılardır. Oyma tabelalar iş yerlerinin kalkınması ve talep görmesi için oldukça önemlidir. Oyma tabela, her renk ve her şekilde yapılmaya uygundur. İlgi çekiliği sayesinde iş yerlerine kazanç sağlamaktadır. Tabelalar firmaların isteğine göre çeşitlilik göstermektedir.

Oyma Tabela Nasıl Yapılır?

Tabela çeşitleri iş yerleri tarafından fazlasıyla rağbet görmektedir. Tabelada kullanılan grafik ve harfler Router makinasıyla tabelanın boyutuna uygun olarak kesilir. Kesilen parçaların kenarları bükülür. Bu işlemlerden sonra tercih edilen renkle ve tasarıma uygun renklerle harfler boyanır. Kullanılan boyalar elektrostatik boyadır. Bu elektrostatik boyalar, tabelaları dış etkenlerden koruyacaktır. Oyma işlemi, boyama işlemi tamamladıktan sonra iç kısımlarına plexglas adı verilen ışık geçiren bir maddeyle kaplanır. Bu işlemler bittikten sonra renkli folyolarla kaplanır. Alüminyum oyma tabelalarının 2 modeli vardır. 1. Sadece ışığı arkadan yayar diğeri ise her taraftan ışığı yaymaktadır.

Oyma Tabelaların Faydaları Nelerdir?

  1. Fazlasıyla dikkat çekici bir özelliği vardır.
  2. İstediğiniz resim ve ya şekil oyularak tabelalara yapılır.
  3. Pratik ve işlevselliği fazladır.
  4. Şeffaf bir pleksi yapısı vardır.
  5. Montaj aşaması oldukça hızlıdır.
  6. İstenilen her boyutta tabela yapmak mümkündür.
  7. Bilgisayar ile çizilen tasarımların baskısında hiç bir problem yaratmaz. Baskı konusunda Afyon Bender Reklam oldukça iyi olduğu söylenmektedir.
  8. Dışarıdan bakıldığında estetik görünümü fazlasıyla dikkat çeker.

Afyon Reklam - 0272 215 90 99
Afyon Oyma Tabela
Afyon Reklam - 0272 215 90 99
Afyon Oyma Tabela
Afyon Reklam - 0272 215 90 99
Afyon Oyma Tabela